Mazliet vairāk par to kā man iet un ko es daru Amerikā

Šis būs mans pirmais garais raksts par to kā man iet USA. Ierados USA tirgot “komiksus” ( saistībā ar Southwestern tirgot mācību līdzekļus – grāmatas, diskus ). 4.Jūnijā izlidoju no Rīgas un nosēdos Varšavā, Polijā. Tur 5 stundas nācās sagaidīt lidmašīnu un doties garajā lidojumā uz USA. Sagadījās tā, ka blakus sēdēja meitene, kas no Polijas arī devās vasaras piedzīvojumā, bet ne “komiksu” tirgošanā. Lidojums bija labs, nolaišanās bija New Yorkā. Patīkami ieiet lidostā kura ir milzīga, bet Tu jau esi tur bijis. Izgāju ārā, sazvanījos ar latviešiem un devos tālāk uz Delta Airlines, lai tiktu uz Nashville, TN. Biju ar smaidu sejā, kaut bija karstāks nekā gaidīts. Pēc 2 stundu lidojuma nolaidos Nashville, TN. Tas lidojums piebeidza mani un spēki bija izzuduši. Man bija jānokļūst līdz rezervētajai istabiņai viesnīcā, bet tā vietā es paņēmu ne īsto busiņu un izvizinājos pa stāvietu un sāku no jauna. Sameklēju taksometru, kas mani nogādāja tur. Izkāpjot no taksometra mani jau sagaidīja Skosis ( Jānis Bruno Ozoliņš ) un teica, ka jābrauc uz Holiday Inn, kur lielākoties visi nummuriņi ir rezervēti SW. Pateicām, ka nelietosim istabu manā rezervētajā viesnīcā un devāmies prom. Skosis jau bija atbraucis ar pirmajā gadā iegūto autiņu tirgojot “komiksus”. Nobraucot pāris metrus jau smējāmies cik slikti mašīna turas uz ceļa, bet motors ir kā jaunam BMW icon biggrin Mazliet vairāk par to kā man iet un ko es daru Amerikā Ieejot Holiday Inn pamanīju ļoti daudz cilvēkus, kas gāja pieteikties sarakstam pie SW. Daudzi ieradušies no Lietuvas, Igaunijas, Latviešu tā mazāk. Atvadījos no Skoša un norunājām tikties no rīta, tikmēr es gaidīju savu kārtu, kas likās nekad nepienākam pateicoties lielajai rindai un nogurumam. Tāpēc izlēmu tā vietā, lai gulētu ar vēl trīs nezināmiem cilvēkiem es paņemšu vienai naktij sev istabiņu un atpūtīšos. Pēc dušas nonākot un piesakoties, ka esmu ieradies uzzināju, ka neesmu nemaz sarakstā. Nekas, devos pie TV un gulēt.

  • Diena bija beigusies. ~12 stundas gaisā un ~7 stundas lidostās darīja savu un gulēju uzreiz.
  • Biju izbrīnīts par karstumu vēlu vakarā ( ~22:00 )

Nākošajā rītā 5. Jūnijā no rīta neatradu Skosi, bet atradu jau citus draugu no Cēsīm, Miķeli un vēlvienu latvieti.

Dienas plāns:

  • Sadabūt man istabu
  • Apskatīt kompāniju
  • Nokļūt līdz veikalam un nopirkt visai nedēļai ēdamo. Iepriekš nebiju pircis ēdamo uz nedēļu tāpēc nezināju cik daudz man reāli ko vajaga un visu laiku domāju, ka ja varēju vienmēr tikt uz veikalu tad, lai kāpēc arī netiktu nedēļas vidū.

Sagaidīju Skosi un sadabūjām man istabiņu kur dzīvot, kopā ar draugiem no Cēsīm, kuri ieradīsies vakarā – Žaks, MiniMii.

– Kā dosimies uz veikalu? -Ar kājām. – ok, cik tālu veikals? – ai, tepat,5min gājienā.

5min tak nav nekas, ejam. Devāmies uz veikalu, bet 5min vietā bija minūtes 20, otram latvietiem ar laika rēķināšanu neiet icon biggrin Mazliet vairāk par to kā man iet un ko es daru Amerikā Tam visam klāt bija mežonīgs karstums ~30C. Krekls tika novilkts pēc pirmajām 5 minūtēm. Otra lieta, Amerikāņi nemaz nav izveidojuši gājēju celiņus, sooo, iznāk iet pa ceļa malu, kas nav diezko forši, jo lielākoties katra piektā mašīna uzpīpina vai nobrauc Tev gar pašu malu garām. Veikalā ierodoties pirmais, kas prātā: ŪDENS!!! Padzēros un centos saprast ko man vajaga. Nopirku ābolus, burkānus, maizi, desu, sieru un vēl sīkumus. Devāmies atpakaļ, tikpat karsts ārā, nekas nav mainījies. Papildus tam visam uznāca mazas lietus lāses kuras nedeva nekādu atvēsinājumu.

Tālākā nedēļa sekoja mācoties “Sales Talk” klausoties daudzus labus runātājus un trennējoties. Katru dienu karstumā, skrienot ar somām no plkst 5:59 rītā līdz 22:00 vakarā.

Rakstu mazliet saīsināju, lai tomēr kāds viņu arī izlasītu, savādāk es vienīgais zināšu ko esmu uzrakstījis. Drīz taps arī tālākie notikumi, sekojiet līdz icon smile Mazliet vairāk par to kā man iet un ko es daru Amerikā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *