Atskatoties uz Ameriku

Vakar viens cilvēks atgādināja, ka 4.Jun 2010. gadā es aizlidoju prom uz Ameriku. Jau nākamajā dienā es atrados Nashville, TN un gatavojos pilnai nedēļai ar mācībām un trenniņiem. Atskatoties uz šo visu tā vien gribas tur atpakaļ, mocīties, pierast pie karstā laika. Saviem bloga lasītājiem piedāvāju atskatīties uz to, kas notika man esot prom, lai kopā ar mani pakavētos atmiņās.

 

17. Jūnijs – gāja traki un Atskatoties uz Ameriku vēl trakāk – tā es raksturoju īsumā par to, kas notiek atrodoties tur. Karstums grūti izturams un vēl lietus, kas katru dienu nolīst vienreiz, bet vismaz uz tikai ~5minūtēm. Esmu iepazinies ar superīgu ģimeni, kas mums ar kolēģi ( ja varam viņu tā nosaukt ) palīdz ar transportu un jaunu cilvēku iepazīšanu.
Pirmais raksts par Ameriku atrodoties šeit.

 

 

 

DSC02142 e1278976113549 Atskatoties uz Ameriku

Otrais raksts pie Jums atnāk tikai pēc ilga laika, 10.Jūlijs.  Mazliet veicu ieskatu par to kā iesākās manas pirmās nedēļas.  ~12h gaisā un ~7h gaidot lidmašīnu, pirmais šoks par karstumu un intesīvās mācības. Pirmā reize kad esmu viens pats tik tālu prom, ik pa brīdim vien redzot pāris manus draugus un vēlāk viens pats dodoties lielākajā vasaras piedzīvojumā līdz šim. Ir brīži kad gribās atkāpties un vienkārši braukt prom, bet tomēr palieku līdz noteiktam laikam, kad tomēr saprotu, ka kaut kas tomēr nav.. vieta, vai zaudētā uzņēmība, to nu es vairs neuzzināšu, bet varbūt tieši atkāpšanās no tā, kas iesākts deva vasarai tieši labāko asumu? Pirmo rakstu lasi šeit.

 

 

Pēc divām dienām jau esmu izveidojis otru rakstu. Otrais raksts nāk tik pēkšņi, jo esmu pavisam prom no grāmatu tirgošanas un ir mazliet vairāk laika jauna darba meklēšanai, datoram, Amerikas iepazīšanai, bet vēljoprojām ne miņas no izklaidēm. Šoreiz mazliet vairāk pastāstu par to kāda ir mana diena atrodoties tur. 5:59 mosties un 00:00 ej gulēt. Interesanti, ka atrodoties tur man pietika laiks, lai gulētu 6 stundas un jutos labi. Atrodoties Latvijā man brīžiem pat nepietiek ar 8 vai 9 stundām. Jau pirmo reizi atrodoties tur man nebija problēmas ar pamošanos, pilnīgi liekās, ka tā laika josla ir ideāla man.  Atrodoties Latvijā naktī man tieši ieslēdzās labākais laiks, kad kaut ko darīt un tieši tad Amerikā vēl ir diena.. Otro rakstu lasi šeit.

Trešais raksts pie Jums parādās 30.Jūlijā ( kad esmu jau atgriezies mājās ), tātad atkal ir bijis laiks ko uzrakstīt un ir sakrājušās lietas par ko stāstīt. Šajā rakstā jau parādās arī teikumi, ka esmu atpūties, iedzēris 51% Bacardi 151. Mazliet ieskatos tajā, kBostonHarborCruises28 300x76 Atskatoties uz Amerikuas man patika katrā no pilsētām kurā es pabiju, kas man nepatika. Iepazīstinu ar aizliegto vielu cenām un parādu Jūsu acīm kā izskatijās Amerikas Neatkarības dienas svinēšana, uguņošana tika nofilmēta + pievienotas bildes. Kvalitāte nav tā ideālākā, bet ieskatam pietiek. Ideāli, ka sanāca gadīties tieši tajā vietā, Bostonā, kur šie svētki notiek atzīmēti ar vislielāko uguņošanu. Trešo rakstu var lasīt šeit. Par Neatkarības dienu rakstu šeit.

 

Noslēguma raksts parādās tikai 30.Decembrī, saprotams, ka arī tas ir pamatīgākais raksts ar to ko darīju Bostonā, kā man tur gāja un kā es tur ballējos. Nakts vidū uzzinot, ka pēc plkst. 2:00 vairs alkohols netiek tirgots. Protams tas neattiecās uz visiem štatiem, bet cik man zināms tikai MA štatā. Izstāstu arī par to kādas algas ir Amerikā, lai cilvēki saprastu cik tur maksā. Tiek pievienotas arī atlikušās bildes, ko Jums lasītajiem vajadzētu redzēt. Noslēguma rakstu var lasīt šeit. Bet ar to viss nebeidzas. Ir lasītāji, kas atsūta epastu vai sazinās un prasa par vēl tādu galējo, kopējo rakstu par Ameriku. Tad nu tiek izveidots raksts kartes veidā. Kartē tiek parādīts kurp esmu lidojis, kur bijis, kuros datumus un klāt pievienoti foto. Šis raksts ir lasāms šeit.

 

Un tagad, atskatoties uz šo visu, palasot vecos rakstus, atceroties tik daudz lietas. Es pat spēju parādīt kartē tādas lietas kā iepazītie cilvēki. Zinu kur atrodās viena smuka spāņu meitene, spēju parādīt kur dzīvo sieviete, kas agrāk mācījusi vēsturi un kura zināja daudz pastāstīt par Latviju. Ir vēl daudzas vietas par kurām es varētu pastāstīt vienkārši ieskatoties kartē. Pirmo reizi kad draugs, kas jau bija bijis šādā vasaras piedzīvojumā man rādīja karti un teica, ka redz tajā mājā bijis tas un tas, pie sevis es nodomāju kā ir iespējams no tām daudzajām mājām un daudzajiem vienādajiem privātmāju rajoniem atcerēties tieši kādu no mājām un pateikt, kas tur dzīvojis..tagad es to saprotu, jo pat pēc pagājuša gada es skaidri atceros daudzas lietas. Arī tagad tur aizbraucot es zinātu tās taisnās vietas pa ceļiem kur mināmies ar riteņiem, atcerētos garo ceļu uz mājām un cilvēkus kuri palikuši atmiņā, bet tajā pašā laikā es pat nespēju atcerēties dažas lietas, kas notikušas tepat Latvijā pirms nedēļas. Cik daudz gan dažas lietas spēj iespiesties atmiņā tā, ka Tu to nespēj aizmirst. Ja man tagad būtu iespēja atgriezties Amerikā es savā ceļojuma plānā noteikti iekļautu Dallasu, GA kur viss šis ir palicis atmiņā. Es ceru, ka šogad uz ziemas sākumu vai varbūt nākamgad es atkal aizbraukšu tur tālu prom, pāri okeānam un spēšu Jums atkal rakstīt par to ko es tur daru. Vai tā būs atpūta vai kāds darbs ( kuššš par šo icon smile Atskatoties uz Ameriku ) to rādīs laiks. Novēlu vieksmi visiem tiem kuri šoreiz no Southwestern aizlidoja un veido savu vasaras lielāko piedzīvojumi, daudzi no viņiem pirmo reizi, citi jau kuro reizi tur atradušies, bet vienalga katra vasara ir ar ko īpašu un ar ko savādāku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *